Головна
 
___________________ Сайт опорного закладу "Кролевецький ліцей №3"Вівторок, 22.09.2020, 17:50Вітаю Вас Гість | RSS
Головна
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 147

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

До Всесвітнього дня водно-болотних угідь

До відзначення Всесвітнього дня водно-болотних угідь у ліцеї учителями географії проведено ряд заходів:

години спілкування «Збереження водноболотних угідь – запорука життя на Землі», «Пізнаємо водно-болотні угіддя»;

перегляд відеопрезентацій «Водноболотні угіддя: флора і фауна», «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього»;

виставки «Мешканці водноболотних угідь», «Червона книга України»;

майстерклас по виготовленню мешканки водно-болотних угідь – черепахи.

 

 

 

Безпека руху - це життя !

З метою формуванню навичок безпечної поведінки учнів на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у закладі пройшли зустрічі з інспектором та поліцейським СРПП Кролевецького відділення поліції в Сумській області Н.В. Томоркою та С.О. Бондаренко. 

 

Акція "Від дітей - військовим"
У рамках проведення тижня військово-патріотичного виховання школярі щодня плетуть маскувальні сітки на передову.

 

Ми відповідальні за тих, кого приручили

Діти ліцею підготували фотовиставку на тему «Я і мій улюбленець». Для учасників заходу – це не просто слова: майже кожен з них має тварин вдома та допомагає тим, у кого ще немає господаря.

 

Незабутні миті подорожей

Шкільні екскурсії — чудоваможливістьдізнатисябагато нового і цікавого про містакраїни, в якійви живете. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушенійобстановці, коли є можливістьпроявитисамостійність далеко від дому, батьків, подивитися, як живуть люди в іншихмістах .

Шкільніекскурсії — цетіподії, якіпізнішезгадуються все життя.Цікавими і змістовними булипоїздки на осінніхканікулахучнів закладу до славетнихмістУкраїни : м.Львів (10-А, 10-Б класи) ,м.Київ (5-Б клас) , м.Батурин (8-А, 8-Б,8-В, 9-А класи).

 

 

Безпека руху-це життя !

Зметою формуванню навичок безпечної поведінки учнів на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до школи і додому у закладі пройшли зустрічі з інспектором та поліцейським СРПП Кролевецького відділення поліції в Сумській області Н.В. Томоркою та С.О. Бондареенко

 

Всеукраїнський урок доброти «Щаслива лапа»

До Всесвітнього дня захисту тварин з метою гуманного та відповідального ставлення до них у закладі пройшли уроки доброти.

 

У ліцеї відбулася зустріч учнів 8-9 класів із завідувачем Кролевецького районного сектору Державної міграційної служби в Сумській області Білогрудом О.М.

 

МИ ЗА МИР!

Потрібен мир – тобі й мені
І всім на світідітям!
Не тількивранцінавесні
Нехай нам сонцесвітить.

у рідній Україні – це найзаповітніше бажання усіх українців, котре вони висловлюють вголос так згуртовано, як ніколи раніше. Лише коли є мир, тоді можуть здійснитись усі прекрасні мрії людини, її надії і помисли, тоді кожен може реалізувати себе повністю, розкрити свої здібності і таланти. А тому ми у великому боргу перед воїнами АТО, які ризикують своїм життям, щоб зберегти наші .Саме такій важливій темі була присвячена виховна година в 10-Б та 11-Б класах ОЗ «Кролевецький ліцей №3» за участю колишньої випускниці , а нині волонтера Яни Шульги.

«Ми за мир»

Сьогодні учні 5-8 класів взяли активну участь у конкурсі малюнків на асфальті «Ми за мир», приурочений Міжнародному дню миру.

Щойно розпочався конкурс, юні художники швидко зайняли своє місце на подвір’ї школи й за лічені хвилини асфальт перетворився на казку.

Діти продемонстрували свою надзвичайну уяву та неабиякий художній талант,висловлюючи при цьому активну життєву позицію: «Бажаємо миру в Україні та у всьому світі!».

Стоп булінг!

Із 16 по 20 вересня у закладі освіти проходив Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу, метою якого є роз`яснення положень Закону учасникам освітнього процесу та батькам: інформування про булінг, механізми реагування на випадки булінгу і захист постраждалих.

Протягом тижня соціальним педагогом, практичним психологом оформлено тематичну виставку, проведено ряд занять з елементами тренінгу: « Попередження проявів насильства», «Життя без насильства»,»Попередження булінгу в учнівському середовищі»,»Булінг. Види насильства», «Конфлікт у шкільному середовищі», «Стоп булінг», «Ми проти булінгу».

Класні керівники нагадали учням алгоритми дій учасників освітнього процесу у випадку виявлення булінгу.

 

 

Рух - це життя

Восьма година ранку. На подвірї ОЗ «Кролевецький ліцей №3» гамірно і жваво. Це вихованці готуються до запальної руханки, яка має сприяти піднесенню духу, самооцінки, настрою і формувати в них звичку щоранку робити зарядку.

Родзинкою заходу став флешмоб-раптівка «Ми - майбутні олімпійці».

Будьмо спортивними і здоровими!

 

Безпека на дорозі – безпека життя

У закладі освіти з 6 по 10 травня проходив Тижень безпеки дорожнього руху, у ході якого проведено цикл виховних заходів з питань повторення знань безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпека життя» за участю працівників патрульної служби.

 

Писанкове Воскресіння

Великдень - це не тільки найбільше релігійне свято православних християн, це й унікальна можливість долучитися учням до народних традицій та обрядів, які його супроводжують.

 

 

Вітаємо переможців І та ІІ етапів та учасників ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя» із зайнятим ІІІ місцем у конкурсі «Презентація»

 

 

Благодійна акція «Серце до серця»

Учні опорного закладу «Кролевецький ліцей №3» активно долучилися до благодійної акції «Серце до серця», яка проводилася з метою збору коштів для закупівлі кардіологічного обладнання у дитячі лікарні.

 

Профілактика булінгу та кібербулінгу в учнівському середовищі

З метою профілактики насилля в шкільному середовищі в закладі освіти проведено низку тематичних заходів: години спілкування «Як упоратися з булінгом», «Поговоримо про булінг та кібербулінг», практичні заняття «Спілкуванння в безпечному Інтернеті», заняття з елементами тренінгу «Попередження насильства та булінгу», «Стоп, булінг! Попередження жорстокості та насильства серед підлітків», анкетування «Булінг та його прояви в підлітковому віці», перегляд відеоролика Вуйчика « З чого почати бородьбу з булінгом в школі», перегляд мультикаційного фільму «Жив собі чорний кіт».

 

 

Тиждень знань безпеки життєдіяльності

У школі з 15 по19 квітня пройшов тиждень знань безпеки життєдіяльності. У рамках його проведення пройшли різноманітні заходи: виставка дитячих малюнків « Безпека і ми», міні-лекторії « Правила поведінки в екстремальних ситуаціях» ,усні журнали « Небезпека поруч», вікторини «Небезпека вдома й на вулиці», рольові ігри «Подорож у світ безпеки», «Щоб раптом не потрапити в біду- правила безпеки вивчим до ладу!», години спілкування « Небезпека вдома й на вулиці», «Основні правила поведінки вдома й на вулиці» за участю інженера з охорони праці Кролевецького управління водного господарства Лосицького В.І .Під час заходів педагоги формували в учнів свідоме ставлення до свого життя та здоров’я; навчали основних правил безпечної життєдіяльності , виховували гуманне ставлення до людини, що потрапила в біду.

 

 

Запобігання торгівлі людьми та експлуатації дітей

З метою підвищення рівня усвідомлення учнями гостроти проблеми торгівлі людьми, обговорення причини, форми та ознаки цього явища в закладі освіти проведено ряд заходів : перегляд відеофільмів «Не стань жертвою торгівлі людьми», години спілкування «Незнайомі люди. Правила поведінки» «Особиста гідність. Безпека життя Громадянська позиція», тематичний урок «Ціною свого життя» з переглядом документального фільму "Станція призначення - Життя", виставка в бібліотеці "Торгівля людьми. Міф чи реальність?"

 

 

Світ без насильства

З метою привернення уваги учасників навчально – виховного процесу до проблеми насильства в суспільстві та попередження негативних явищ, що можуть призвести до насилля або спровокувати його вчинення, у Кролевецькій спеціалізованій школі І-ІІІ ступенів №3 пройшов тиждень під назвою «Стоп насильству!».

У рамках тижня були проведенні такі заходи:

I. Соціально – психологічною службою організовані

1. Гра «Мій настрій» ( 1-ші класи).

2. Практичне заняття «Подорож до країни емоцій» (3Б клас).

3. Заняття з елементами тренінгу «Стоп агресивності!» (6-Б,6-В, 7-А, 7-Б класи), « Конструктивне спілкування» ( 11-Б клас)

4. Оформлено стенд «Світ без насильства».

II. Класні керівники та вчителі початкових класів провели бесіди на дану тематику: «Ми зростаємо без насильства», «Будем жити в мирі, в злагоді і без насильства».

 

 

Про інтимні селфі говорили поліцейські зі школярами

Лекцію на тему «Інтимне селфі в інтернеті – жарт чи небезпечний ризик» для учнів 11-х класів провели старший інспектор сектору кадрового забезпечення Глухівського відділу поліції майор поліції Бурдюг Т.М. разом з інспектором з ювенальної превенції Кролевецького відділення поліції капітаном поліції Гузєєм В.М. Представники поліції також розповіли старшокласникам про існуючі інтернет-загрози та як не стати жертвою зловмисників, які використовують інтернет-мережу.

 

 

Бути здоровим зараз у моді

Народна мудрість говорить: "Здоровому все здорово". Вести здоровий спосіб життя зараз модно і зовсім не складно – говорив лікар Литвинченко Я.І.

 

День пам'яті Героїв Небесної сотні

Вони загинули за нас весною,

Віддали все, що було в їхньому житті.

І ринули у небо сотнею святою

Боронити звідти нас від ворогів.

З 16 по 20 лютого 2019 року в закладі з метою увічнення громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України, проведено Тиждень Героїв Небесної Сотні, у рамках якого відбулися заходи:

бесіди, години спілкування з вшанування подвигу учасників Революції Гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні: «Україна понад усе», «Небесна Сотня у вирій відлетіла», «Майдан душі», «Янголи не вмирають»;

тематична виставка «РеволюціяГідності»;

виставка дитячих малюнків «Вічна слава і пам’ять героям»;

перегляди фільмів «Майдан»та «Зима, що нас змінила»;

Ми завжди будемо пам`ятати відвагу, силу духу та стійкість людей, які віддали своє життя за майбутнє України.

Вічна пам`ять героям! Слава Україні!

 

Відчуття щастя і романтики

День Святого Валентина – дуже ніжне та добре свято, день, у який люди відкрито говорять про найбільш прекрасне у світі почуття – любов. У цей холодний лютневий день на душі тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Крім того, день всіх акоханих – чудовий спосіб показати свою любов та турботу, здивувати дорогу тобі людину…

Рано-ранесенько почала працювати в закладі святкова пошта, адже «Скринька кохання» булла переповнена валентинками. Активісти школи організували святковий концерт для учнів. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні в класних колективах створили атмосферу радості й тепла. Кожен переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

 

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель.

З метою формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення Дня Соборності України в школі організовано та проведено ряд заходів:

-тематична виставка «22 січня – День Соборності України»;

-виховні години: «Україна – єдина Соборна держава», «Славетні імена України», «Великі творці Соборності»;

-книжкова тематична виставка літератури в шкільній бібліотеці “Соборна Україна: від ідеї до життя”;

-лінійка пам'яті «Пишаємось тим, що ми – Вкраїни діти!»

 

Містер школи-2018

Україна здавна славиться красенями. Їм в усі віки були притаманні світлий розум, працьовитість, міць. Чоловік підкорив собі всі земні істоти, беручи на допомогу неабияку силу, енергію, розум.

14 грудня у школі пройшов вечір відпочинку «Містер школи-2018». Аби обрати найрозумнішого, найсильнішого, найспритнішого, довелося позмагатися п’ятьом конкурсантам — Любивому Микиті (11-Бклас), Касьяненку Артему (10-А клас), Сахну Вячеславу (10-Бклас), НайденкуАртему (9-А клас), Біляченку Владиславу(9-Б клас).

Для них постало нелегке завдання: пройти через випробування і довести, що кожен із них достойний звання титулу «Містер школи-2018». І вони це довели.

Кожен із учасників відкрився з нового боку. Усі юнаки були оригінальні, веселі, непередбачувані, не такі, як у буденному житті. Але конкурс залишається конкурсом. Місця розподілили таким чином: титул «Містер Винахідливість» одержав Сахно Вячеслав, титул «Містер Артистизм» — Найденко Артем, «Містер Витривалість» — Любивий Микита, «Містер Оригінальність» — Касьяненко Артем, «Містер школи-2018» став Біляченко Владислав.

 

«Лицар школи – 2018»

Наші хлопці – просто клас!

І здивують, мабуть, Вас.

Бо вони у нас чудові,

Сильні, мужні, просто кльові!

12 грудня у школі відбувся конкурс «Лицар школи – 2018». За традицією ці змагання проходять серед хлопчиків початкової ланки.

На сцену вийшло шестеро розумних, сильних, мужніх та умілих учасників, які змагалися за почесний титул .

Програма складалася з таких конкурсів: «Візитка», «Інтелектуальний», «Мої таланти», «Зачіска», «Пілотаж», «Майстри на всі руки».

Під час конкурсів учасники демонстрували свої таланти та здібності. Журі було справедливе та суворе, проте хлопців це не лякало; вони здобували прихильність оригінальними представленнями, цікавими відповідями, своїми уміннями.

Кожен хлопець пройшов нелегкий шлях, щоб розкрити себе якнайкраще перед глядачами. І все ж це їм вдалося зробити, недаремно ж вони сильна половина людства.

За підсумками протоколів членів журі маємо переможців у таких номінаціях: «Лицарем Ввічливості» став Бабело Арсеній (4-А клас), Гулаков Глєб (2-Б клас) переміг у номінації «Лицар Оригінальність», Оникієнко Денис (3-Б клас) – у номінації «Лицар Галантність», Довгейко Станіслав (3-А клас) – у номінації «Лицар Талант», Лявенко Євгеній (3-А клас) – у номінації «Лицар Ерудиція», «Лицарем школи -2018» став Любивий Іван (4-Б клас)

Акція «16 днів проти насильства»

Найвищою цінністю будь-якої держави, є людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість та безпека. Тому з метою привернення уваги учнівської молоді до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства та протидії торгівлі людьми у закладі з 25 листопада по 9 грудня 2018 року було організовано проведення Всеукраїнської акції «16 днів протии насильства». У ході акції активно пропагувалася інформаційно-роз’яснювальна робота у форматі проведення:

інтерактивних дискусій: «Проблема насильства – шляхи подолання», «Два погляди на насильство», «Не ображай сам і не дозволяй іншим ображати тебе»;

інформаційної виставки «Світ без насильства»;

акції «Наші долоньки проти насильства»;

тренінгових занять «Життя без насильства», «Протидія боулінгу. Правила безпечної роботи в мережі інтернет», «Що таке насильство? Як уникнути насильства в учнівському середовищі?».

 

Пілігрими, вперед!

За романом французького письменника Жюля Верна «П'ятнадцятирічний капітан» для учнів 6-х класів пройшов літературний конкурс «Пілігрими, вперед!»

Крокуємо тільки вперед

Дружня шкільна спільнота.

Високий натхнений наш злет.

В науці, в мистецтві, у спорті

Ми разом крокуємо вперед.

У столиці відгриміли перші Всеукраїнські масово-спортивні змагання «Cool Games»! Команда Сумської області разом із міністром освіти і науки України Лілією Гриневич, міністром молоді і спорту України Ігорем Ждановим, президентом Спортивного комітету України Іллєю Шевляком, відомим телеведучим, ідеологом спортивного руху «Junior Z" Олександром Педаном стали свідками зародження нового масштабного потужного руху «Cool Games».

Ігри об’єднали 550 дівчат і хлопців із 24 регіонів України та міста Київ, показуючи найсильніших і найспритніших в естафетах та рухливих іграх. Кожна команда складалася із 22 учнів і учениць у трьох вікових дивізіонах: І дивізіон (9-10 років), ІІ дивізіон (11-13 років) та ІІІ дивізіон (14-17 років).

I дивізіон збірної Сумської області був представлений учнями Кролевецької СШ №3:

Волошин Іван – 3-А

Падалка Вероніка – 3-Б

Петрєєва Марія – 4-А

Шевченко Владислав – 4-Б

Куліш Вікторія – 5-А

Страфун Марія – 5-А

Демченко Богдан – 5-А

Козлов Святослав – 5-А

До складу III вікового дивізіону ввійшли учні Кролевецької СШ №3:

Муренко Назар – 11-А

Любивий Микита – 11-Б

Огнєва Валерія – 10-А

Макаренко Вадим – 9 -Б

Стожок Олександр – 9-Б

Малиш Анастасія – 9-Б

та учениця Кролевецької СШ №1 Жученко Катерина

Команда Сумської області в ІІІ дивізіоні посіла почесне третє місце серед 25 найсильніших команд України. Драйв, океан позитивних емоцій, взаємопідтримка, азарт та воля до перемоги – це ті відчуття , які надовго залишаться в спогадах учасників мегапроекту.

Щиро вітаємо учнів та вчителів фізичного виховання Скибу А.М. та Помазана О.Г., які підготували своїх вихованців! Бажаємо їм у подальшому легких стартів і вдалих виступів!

Кролевецька СШ І-ІІІ ступенів №3 укотре переконалася: нам є ким пишатися, до чого прагнути і куди рости. Є потужний потенціал обдарованої молоді, вчительської та батьківської громади, а ще велике бажання бачити свого учня, свою дитину успішною і здоровою.

 

День Збройних Сил України

6 грудня відзначається День Збройних Сил України.

Сьогодні український воїн-захисник є найбільшою гордістю в українському суспільстві.У цей день усі громадяни країни висловлюють свою повагу українським солдатам та офіцерам, які на сході України в нелюдських умовах боронять мирне життя українців.

Учні Кролевецької СШ I-III ступенів протягом тижня під час усних журналів: «Історія створення Збройних сил України», «Уклін всім, хто край свій боронить»; уроків мужності: «На варті Вітчизни», «Українська армія – школа мужності», «Вірні сини Батьківщини», «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини» – віддавали шану надійним захисникам, відданним патріотам і людям, для яких честь, свобода і незалежність важливіші за все. А ще вихованці активно долучилися до акцій: «Малюнок на фронт», «Вірш захиснику», «Лист герою».


Календар
«  Вересень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Архів записів

Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2020
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz